قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت

بند 1: از شما خواهشمنیدم قبل از خرید یا استفاده از فروشگاه مانگرو قوانین و مقررات سایت را به طور کامل مطالعه کنید زیرا که خرید یا هر گونه استفاده شما از این سایت بدین معنا است که شما قوانین ذکر شده در این صفحه را پذیرفته و رعایت می کنید.

بند 2: فروشگاه مانگرو تنها در یک فروشگاه محصولات کشاورزی خلاصه نمی شود. این فروشگاه با ایجاد زمینه های مناسب، این امکان را فراهم آورده تا دیگر فروشندگان بتوانند محصولات خود اعم کود، بذر و … را در این سایت به نمایش و فروش برسانند.

بند 3: برای استفاده کامل از خدمات یا خرید محصولات اولین قدم ثبت نام در وبسایت مانگرو می باشد. در حین انجام فرآیند ثبت نام از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را مانند شماره تلفن را وارد نمایید. شما باید در هنگام ثبت نام مشخص کنید که یک مشتری عادی هستید یا یک فروشنده، همچنین با عضویت در سایت شما متعهد می شوید که تمایی اطلاعاتی که در اختیار فروشگاه مانگرو گذاشته اید صحیح و دقیق بوده و قوانین سایت مانگرو را مطالعه و پذیرفته اید.

بند 4: مشتریان و فروشندگانی که در سایت مانگرو عضو می شوند بخاطر داشته باشند که شما مسئول حفاطت از رمز عبور خود هستید، همچنین هرگونه سو استفاده یا سرقت از حساب کاربری با اطلاعات ثبت نامی شما توسط فرد دیگر به عهده خود شخص بوده و وبسایت مانگرو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بند 5: شما کاربر گرامی برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت مانگرو باید هزینه خرید تعیین شده آن را بپردازید. پرداخت هزینه خرید محصول میتواند از طریق یکی از درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت مانگرو یا کارت به کارت (نیاز به هماهنگی با بخش پشتیبانی وبسایت) صورت بگیرد. همچنین برای خرید محصول فیزیکی، مشتری میتواند از گزینه پرداخت درب محل (فقط برای شهر بندرعباس) استفاده کند.

بند 6: تمامی شرایط روند مرجوعی کالا اعم از بازگشت وجه و …  در صفحه شرایط استفاده” به طور کامل توضح داده شده و لازم به ذکر است که مشتری با عضویت یا خرید در وبسایت آن را مطالعه و پذیرفته است.

بند 7: مشتریان و فروشندگانی که عضو سایت مانگرو شده اند می پذیراند که خدمات  ارسال کالا از طریق شرکت پست (برای شهرها و شهرستان ها) انجام شود. شما میتوانید نحوه ارسال سفارش و قوانین آنرا در صفحه رویه ارسال سفارش مطالعه کنید.

توجه داشته باشد در صورت بروز هر گونه خسارت، تاخیر، آسیب یا مفقودی کالا، وبسایت مانگرو هیچ گونه مسئولیتی نداشته و شما بایستی مستقیما با شرکت پست تماس بگیرد ولی برای تسهیل در روند کار بهتر است بخش پشتیبانی سایت را مطلع کنید.

بند 8: فروشگاه مانگرو تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت نظیر نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری و … را برای خود محفوظ می داند و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی حق استفاده و کپی را نخواهد داشت. استفاده از مطالب آموزشی رایگان وبسایت مانگرو با ذکر منبع موردی ندارد.

بند 9: مشتریان و فروشندگان با عضویت در سایت، هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا استفاده از خدمات وبسایت مانگرو ارائه شده است را محرمانه تلقی می نماید و بدین معناست که شما صحفه حریم خصوصی وبسایت را مطالعه و پذیرفته اید.

بند 10: وبسایت مانگرو تلاش میکند تا محصولی دقیق و واضح در وبسایت به نمایش گذاشته ‌شود. هر چند گاهی اوقات ممکن است که اندازه، رنگ و یا حتی بسته بندی با آنچه که در وبسایت نمایش داده شده، متفاوت باشد اما تا جایی که امکان دارد سعی می کنیم از تصاویر با کیفیت و رنگ دقیق محصولات را استفاده کنیم.

بند 11: وبسایت مانگرو این حق را دارد که بدون اطلاع رسانی قبلی قیمت ها را تغییر دهد و در این مورد هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشتریان و فروشندگان نخواهد داشت. لذا مشتری یا فروشنده باید حتما قبل از خرید استعلام قیمت گرفته زیرا ممکن است قیمت حتی بعد از ثبت سفارش مشتری تغییر کرده و وبسایت مانگرو مابه تفاوت آنرا از مشتری درخواست کند.

بند 12: ممکن است در این وبسایت از لینک هایی استفاده شود که شما را به سایت دیگر ارجاع دهد، این سایت های هیچ ارتباط و وابستگی به وبسایت مانگرو نداشته و این وبسایت هرگز آن ها را تایید و تضمین نمی کند. همچنین این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتب در قبال این سایت ها نداشته و هرگونه خسارت و ضرری که به کاربر توسط این سایت ها انجام شود، به عهده خود کاربر می باشد.

بند 13: مشتریان و فروشندگانی که از خدمات وبسایت مانگرو استفاده می کنند، میتوانند شکایت خود را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارند. پاسخ شکایات شما ممکن است به صورت ایمیل، تیکت و یا تماس با شما انجام بگیرد پس وظیفه چک کردن صندوف الکترونیکی (ایمیل) یا تیکت های ارسالی از سمت ما برای حل و فصل شکایت، به عهده مشتری می باشد.

بند 14: توجه داشته باشد فروش سموم و آفت کش های کشاورزی فقط برای همکاران  و اشخاص حقیقی که نسخه گیاه پزشکی ارائه دهند اماکن پذیر می باشد.

بند 15: ساعات کاری و پشتیبانی وبسایت مانگرو از شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 18 شب بوده و در روز های پنجشنبه از 9 صبح الی 14 ظهر می باشد. لازم به ذکر است که به علت شیوع ویروس کرونا ممکن است ساعات پاسخگویی و پشتیبانی دستخوش تغییرات شود.

بند 16: تمامی محصولات به فروش رسیده توسط خود وبسایت مانگرو به مشتری از خود نمایندگی های مجاز شرکت های تولید کننده یا وارد کننده کالا تهیه شده و هیچ گونه کالای غیر استاندارد در این فروشگاه به فروش نمی رسد. همچنین وبسایت مانگرو در قبال کالا های به فروش رسیده توسط فروشندگانی که از خدمات وبسایت استفاده می کنند، ندارد.

بند 17: فروشگاه اینترنتی مانگرو ممکن است در آینده بنا به صلاح خود هر یک از قوانین فوق را ویرایش یا بروز رسانی کند.